Pekne tvarované plné pery s vhodne zvoleným rúžom zvyšujú sexappeal a dopĺňajú atraktívny vzhľad každej ženy. Pomerne vysoké percento žien však nie je spokojných s kontúrami, veľkosťou a plnosťou svojich pier. Pre túto skupinu klientiek je určená korekcia pier, ktorú možno vykonať operačným zákrokom alebo aplikáciou injekčných preparátov s dočasným aj trvalým účinkom. Injektovateľné preparáty najnovšej generácie sú synteticky vyrábané a z biologického hľadiska bezpečné.

Predoperačná príprava :

– 3 týždne pred operáciou neužívať lieky obsahujúce kyselinu
acetylosalicylovú (Acylpyrin, Aspirin, Anopyrin a pod.)
– v deň operácie k operačnému zákroku príde klientka nenalíčená, koža  by mala byť  odmastená

Operácia :

V prípade operačného riešenia je zákrok vykonávaný ambulantne v miestnom znecitlivení a rezy sú umiestnené na vnútornej strane pier, takže nie sú viditeľné. Ak je ku korekcii použitý injektovateľný preparát, aplikuje sa z viacerých vpichov na okraji pery a pera sa modeluje.

Pooperačné obdobie :

V pooperačnom období sa môže vyskytnúť mierna bolestivosť, opuch a začervenanie pier s maximom v prvých 48 hodinách. Následne dochádza k rýchlemu ústupu týchto prejavov v priebehu 2-3 dní. K zmierneniu ťažkostí je možné lokálne aplikovať chladivé obklady, užívať analgetiká a lieky proti opuchu. V skorom období po zákroku sa neodporúča vystavovať sa priamemu slnečnému žiareniu, saunovať sa a požívať alkoholické nápoje.

Popísaný stav vychádza z bežného pooperačného priebehu. Rekonvalescencia je však proces individuálny a závisí od individuálnych schopností hojenia organizmu každého jedinca i od svedomitosti prístupu pacienta.

Počas predoperačnej konzultácie Vám plastický chirurg odpovie na všetky Vaše otázky súvisiace s operačným zákrokom a oboznámi Vás aj s rizikom možných peroperačných a pooperačných komplikácií.

CENNÍK:

  1. Fáza.    300 €
  2. Fáza ak je potrebná.    200 €

Zväčšenie pier metódou Permalip ( silikónový implantát, vrátane materiálu )

Jedna pera.    600€

Obidve pery spolu.    1100 €

Zväčšenie / korekcia pier výplňovým materiálom 

Cena práce 100 – 150 EUR + cena materiálu za 1 ml